64KüßrA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
64KüßrA

Sitemizde imkanımızın olduğu kadar yapabildiğimiz kadar herşeyi yapabileceğim...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

facebook katıL ettı:S:S

YazarMesaj
*bilgehan*

*bilgehan*

facebook katıL ettı:S:S Empty
MesajKonu: facebook katıL ettı:S:S   facebook katıL ettı:S:S Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 9:21 pm

İngiltere'de bir adam ayrı yaşadığı eşini tam 13 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Cinayetin sebebi ise...Cinayet nedeni ise bir süredir ailesi ile yaşayan genç kadının facebook'taki profilini bekar olarak değiştirmesi... Sarah Richardson (26), marangoz eşi Edward Richardson'ı (41) kokain ve alkol bağımlılığı sebebiyle terk etti ve ailesinin yanına yerleşti. Ancak onun facebook'taki profilini gören kocası, kaynanasının evini basıp genç kadını yatak odasına tam 13 yerinden bıçakladı. Kaburga kemikleri ve karaciğeri parçalanan Richardson, oracıkta can verdi. Şoka giren Sarah'ın ailesi, "Kızımız hayatımızın ışığıydı. Onsuz nasıl yaşarız bilmiyoruz" sözleriyle yaşadıkları acıyı anlattı. Tutuklanan Edward Richardson ise, "Karımı bıçakladım ama olayı ayrıntıları ile hatırlamıyorum. Onun öldüğüne çok üzüldüm, böyle olsun istemezdim. Pişmanım" dedi. Mad

facebook katıL ettı:S:S
1 sayfadaki 1 sayfası